top of page

Şirketimizin kurucusu Algun Çağlı’nın baş harflerinden esinlenerek unvanı oluşturulan  AC Danışmanlık, Haziran 2023 tarihinde faaliyetine başlamış danışmanlık, eğitim firmasıdır.

Kurucumuz Algun Çağlı, Dokuz Eylül Üniversitesi İşletme Fakültesi İngilizce İşletme mezuniyetine sahip olup profesyonel kariyerine uluslararası denetim firmasında başlamıştır. Denetim sektörü sonrasında hızlı tüketim, kimya ve tarım sektörlerinde analist, kontrolör ve üst düzey yöneticilik görevlerini yürütmüştür.

Şirketimiz bugüne kadar biriktirmiş olduğu akademik ve profesyonel tecrübeleriyle de şirketlerin ihtiyaçlarını her alanda anlayıp karşılayabilecek bir donanıma sahiptir.

 

Firmamız, şirketlerin ihtiyaçlarını bugüne kadar biriktirmiş olduğu akademik ve profesyonel tecrübeleriyle her alanda anlayıp karşılayabilecek bir donanıma sahiptir.

 

Şirketlerin mevcut performanslarını ölçümleyip ölçüm sonuçlarına  göre spesifik ihtiyaçlarına yönelik özel hizmetler sunar ve geliştiririz.

 

Vizyon olarak en büyük hedefimiz, butik olarak müşteri portföyümüz için şu anki ve geleceğe uygun en doğru çözümleri yaratabilmektir.

 

AC Danışmanlık olarak sürekli öğrenme ve uygulama prensibimizle kendimizi ve müşteri portföyümüzü eş zamanlı olarak geliştirerek gücümüze güç katıyoruz..

bottom of page